چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

اطلاعيه‌ تمديد مهلت ثبت‌نام آزمون آمادگي نظام مهندسي

۱۳۹۱/۰۳/۲۸  ۱۱:۳۵

با توجه به اهميت و حساسيت آزمون هاي حرفه اي مهندسان (نظام مهندسي) براي داوطلبان اين آزمون، شركت‌ تعاوني‌ خدمات‌ آموزشي‌ كاركنان سازمان سنجش آموزش كشور بنا به‌ درخواست‌ داوطلبان‌ آزمون‌ مذكور؛ اقدام به طراحي و برنامه ريزي براي برگزاري آزمون‌‌ آمادگي ورود به حرفه مهندسان پايه 3، ويژه‌ داوطلبان‌ اين آزمون‌ نموده است.

آزمون‌ آمادگي ورود به حرفه مهندسان پايه 3 در يك نوبت در شهريورماه سال‌ جاري‌ برگزار مي‌گردد تا داوطلبان‌ بتوانند با استفاده‌ از اين‌ فرصت‌ ضمن آشنايي با سطح دشواري سؤالات آزمون و با بهره‌گيري‌ از كارنامه‌ نتايج‌ اين‌ آزمون‌‌ تا قبل‌ از برگزاري‌ آزمون اصلي از وضعيت علمي‌ خود آگاهي يافته و با رفع نقاط ضعف علمي با آمادگي‌ بهتر در آزمون‌ اصلي شركت‌ نمايند.

همچنين ‌در آزمون‌‌‌ آمادگي ورود به حرفه مهندسان پايه 3 كه‌ با رعايت‌ كليه‌ ضوابط آزمون‌ اصلي ‌برگزار مي‌گردد سوالات‌ امتحاني‌ هم‌ تراز و هم‌ سطح‌ با آزمون‌ ورود به حرفه مهندسان پايه 3 به‌ داوطلبان‌ ارائه مي‌گردد و نيز داوطلبان‌ با شيوه‌ برگزاري‌ آزمون‌ آشنايي‌ كامل‌ پيدا مي كنند.

نحوه برگزاري آزمون آمادگي ورود به حرفه مهندسان پايه 3:
شركت‌ تعاوني‌ خدمات‌ آموزشي‌، در نظر دارد براي‌ داوطلباني كه قصد شركت‌ در آزمون‌ ورود به حرفه مهندسان پايه 3 سال‌ 1391 را دارند، اقدام به برگزاري يك نوبت آزمون‌‌‌ آمادگي‌ در تاريخ 16/6/91 در 4 رشته امتحاني ذيل، نمايد.

پس‌ از برگزاري‌ آزمون‌، كارنامه‌اي‌ با اطلاعات‌ بسيار مفيد، جامع‌ و كامل‌ به‌ داوطلبان‌ ارائه‌ خواهد شد تا ضمن‌ آگاهي‌ از وضعيت‌ علمي‌خود در دروس‌ امتحاني‌ مختلف؛ با آمادگي بهتري در آزمون‌ ورود به حرفه مهندسان پايه 3 حضور يابند.

مهندسي عمران (نظارت)
مهندسي عمران (محاسبات)
تأسيسات مكانيكي
تأسيسات برقي

نحوه‌ ثبت‌ نام:
داوطلبان علاقمند به شركت در آزمون‌‌‌آمادگي ورود به حرفه مهندسان پايه 3 مي توانند تا روز سه شنبه مورخ 31/5/91 با استفاده از كارت‌هاي بانكي عضو شبكه شتاب و مراجعه به سايت شركت به نشاني www.sanjeshserv.ir نسبت به ثبت نام اقدام و كد رهگيري دريافت نمايند.

ضمناً این امکان برای متقاضیان رشته های عمران (نظارت) و عمران (محاسبات) فراهم گردیده تا در صورت تمایل برای شرکت در آزمون های هر دو رشته نظارت و محاسبات ثبت نام نمایند.

شركت‌ تعاوني‌ خدمات‌ آموزشي كاركنان سازمان سنجش آموزش كشور

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.