چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

اطلاعيــــــه ثبت نام آزمون هاي آزمايشي جامع سنجش (سال تحصيلي ۹۶-۹۵)

۱۳۹۵/۱۲/۰۱  ۱۴:۲۰
نحوه ثبت نام و برگزاري آزمون هاي آزمايشي جامع سنجش

شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور، به عنوان مجموعه ای که به صورت تخصصی ارائه دهنده خدمات آموزشی و کمک آموزشی به داوطلبان آزمون سراسری دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور است، در سال تحصیلی 96-95 نیز همانند سال های گذشته، مجموعه آزمون های آزمایشی سنجشِ پیش را برای استفاده دانش آموزان پیش دانشگاهی و کلیه افرادی که خود را برای شرکت در آزمون سراسری سال 1396 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی آماده می نمایند، طرح ریزی نموده است.

 
ویژگی های آزمون های آزمایشی جامع سنجش:

 

* برگزاری آزمون های آزمایشی جامع با استانداردهای آزمون سراسری؛
* برگزاری آزمون جامع دروس پایه در فروردین ماه با هدف ارزیابی وضعیت آمادگی داوطلبان در دروس پایه.
* ارائه سؤالات تستی در تراز آزمون سراسری و همگام با پیشرفت برنامه درسی در طول سال؛
* اعلام نتایج نمرات داوطلبان بلافاصله پس از برگزاری آزمون؛
* ارائه کارنامه نتایج با اطلاعات جامع و مفید برای اطلاع داوطلب از وضعیت علمی و مقایسه با سایر داوطلبان؛
* ارائه گزارش های تحلیلی، مقایسه ای و مدیریتی برای دبیرستان هایی که دانش آموزان سال سوم خود را بصورت گروهی در این آزمون ها شرکت می دهند؛
* ارائه دفترچه پاسخ های کاملاً تشریحی به داوطلبان.
 
نحوه زمان بندی آزمون های جامع به شرح جدول زیر است:
آزمون های آزمایشی تاریخ برگزاری مهلت ثبت نام برای مقاطع

جامع نوبت اول (پایه)

روز جمعه مورخ 96/1/25 آزمون برگزار گردید. سنجشِ پیش
جامع نوبت دوم روز جمعه مورخ 96/2/15 آزمون برگزار گردید. سنجشِ اول، سوم و پیش
جامع نوبت سوم روز جمعه مورخ 96/3/5 آزمون برگزار گردید. سنجشِ پیش
جامع نوبت چهارم روز جمعه مورخ 96/3/26 مهلت ثبت نام به اتمام رسید. سنجشِ پیش
 
**** لازم به توضیح است فقط آزمون جامع نوبت دوم برای دانش آموزان پایه دهم (سال اول دوره دوم متوسطه) و سال سوم می باشد.
 
 نحوه برگزاري آزمون‌هاي آزمایشی جامع سنجش:

از ابتدای سال 96، چهار نوبت آزمون های آزمايشي جامع تا قبل از برگزاري آزمون سراسري سال 1396 با هدف رساندن داوطلبان به حداکثر آمادگی برای حضور در آزمون سراسری 1396 برگزار مي شود، لازم به توضیح است فقط آزمون جامع دوم برای دانش آموزان پایه دهم (سال اول دوره دوم متوسطه) و سال سوم می باشد.

پس از برگزاري هر يك از آزمون هاي جامع، كارنامه اي با اطلاعات بسيار مفيد و ارزنده در اختيار داوطلبان قرار مي گيرد تا داوطلبان بر اساس اطلاعات مندرج در اين كارنامه ها از ميزان آمادگي خود براي شركت در‌ آزمون سراسري مطلع شوند و نسبت به رفع نقاط ضعف خود تا قبل از برگزاري آزمون مرحله بعد و در نهايت آزمون سراسري اقدام نمايند. كارنامه داوطلبان در هر آزمون، بلافاصله در عصر همان روز برگزاری آزمون از طریق سایت اینترنتی شرکت به نشانی: www.sanjeshserv.ir منتشر می شود.

توضيح اين نكته ضروري است كه با توجه به تعداد كثير شركت كنندگان در آزمون هاي سنجشِ پیش، رتبه هاي اكتسابي داوطلبان معيار معتبري براي داوطلبان خواهد بود تا موقعيت علمي خود را نسبت به رقباي خود در يك جامعه آماري وسيع مورد ارزيابي قرار دهند.
 
زمان و نحوه توزیع اینترنتی کارت ورود به جلسه آزمون‌هاي آزمایشی جامع سنجش:
کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سنجشِ پیش برای کلیه داوطلبان سراسر کشور از روز سه شنبه قبل از هر آزمون منحصراً از طریق سایت اینترنتی شرکت تعاونی خدمات آموزشی به نشانی: www.sanjeshserv.ir توزیع می گردد و داوطلبان با مراجعه به سایت اینترنتی فوق الذکر نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام مینمایند.
 
شهریه آزمون های آزمایشی جامع سنجش:
هر آزمون جامع
250.000 ریال
 
  نحوه ثبت نام:
پرداخت اینترنتی: داوطلبان علاقه مند به شركت در آزمون‌هاي آزمایشی سنجشِ پیش در سراسركشور مي توانند با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و مراجعه به سایت شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني: www.sanjeshserv.ir نسبت به ثبت نام اقدام و كدپیگیری 16 رقمی دريافت نمايند.
 
* لازم به ذکر است که خرید اینترنتی کارت اعتباری ثبت نام، نشان دهنده ثبت نام نهایی داوطلب نبوده و لازم است که داوطلب، بعد از خرید کارت اعتباری (دریافت شماره پرونده و شماره رمز) به لینک ثبت نام مراجعه نموده و ثبت نام خود را نهایی و شماره پرونده و کد پیگیری 16 رقمی دریافت نماید.
 
* داوطلبان گرامی پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام، در صورت داشتن هر گونه سؤال در خصوص شرایط و ضوابط ثبت نام می توانند با خط ویژه 42966-021 (صدای داوطلب) تماس حاصل نمایند. ساعات تماس: صبح 8:30 الی 12:30 و عصر 13:30 الی 16:00
 
ثبت نام گروهی از طریق مدارس: دبيرستان هایی كه مايل هستند براي سهولت ثبت نام به صورت يكجا از دانش آموزان خود ثبت نام به عمل آورند، بعد از مطالعه دقیق دستورالعمل ثبت نام مدارس همکار، مي توانند با شماره تلفن هاي 88844791 الی 88844793 تماس حاصل نمايند.
 
نکته مهم: وجه پرداخت شده بابت ثبت نام به هیچ عنوان قابل استرداد نیست؛ لذا داوطلبان در این خصوص دقت لازم را به عمل آورند.
 
ثبت ­نام حضوری: ثبت­ نام براي كليه داوطلبان سراسر كشور از طريق سايت اينترنتي به نشاني: www.sanjeshserv.ir امکان پذیر است و دفتر مركزي شركت به نشاني: تهران، خيابان مطهري، خيابان مفتح شمالي (نرسيده به ميدان هفت تير)، خيابان نوري اسفندياري، پلاك 50، تلفن: 88321455 نيز آماده ثبت­ نام از مراجعان در ساعات اداري است.
 
راهنمای نحوه ثبت نام  اينترنتی آزمون های آزمايشی سنجشِ پیش
مراحل ثبت نام:
1- پرداخت مبلغ ثبت نام و دریافت شماره پرونده و رمز عبور (پرداخت از طریق كارت‌هاي بانكي عضو شبكه شتاب و به صورت اینترنتی است)
2- تکمیل فرم ثبت نام (در سایت ارائه شده است: لینک ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش – ثبت نام جدید).
3- دریافت کدپیگیری 16 رقمی ثبت نام.
 شركت تعاوني خدمات آموزشي کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.