پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹

اطلاعيه ثبت‌نام آزمون‌هاي آزمايشي جامع سنجشِ دوازدهم

۱۳۹۷/۱۲/۱۱  ۰۸:۵۰

 آزمون‌هاي آزمايشي جامع سنجشِ دوازدهم

ويژه دانش آموزان پايه دوازدهم

از ابتداي سال 1398 و تا قبل از برگزاري آزمون سراسري سال 1398، چهار نوبت آزمون آزمايشي جامع با فاصله‌هاي زماني هدفمند و خصوصيات و ويژگي‌هاي منحصر به فرد و مكمل يكديگر برگزار مي‌شود.

نحوۀ زمان‌بندي آزمون‌ها به شرح جدول زير است:

آزمون‌هاي آزمايشي جامع تاريخ برگزاري آزمون مهلت ثبت‌نام اينترنتي
جامع نوبت اول (پايه) روز جمعه مورخ 98/01/30

آزمون برگزار گردید.

جامع نوبت دوم روز جمعه مورخ 98/02/20 آزمون برگزار گردید.
جامع نوبت سوم روز جمعه مورخ 98/03/03 آزمون برگزار گردید.
جامع نوبت چهارم روز جمعه مورخ 98/03/31 مهلت ثبت نام به پایان رسید.

زمان و نحوه توزيع اينترنتي كارت ورود به جلسه و كارنامه:

كارت ورود به جلسه براي كليه داوطلبان سراسر كشور، از روز سه‌شنبه قبل از هر آزمون منحصراً از طريق سايت اينترنتي شركت تعاوني خدمات آموزشي به نشاني: www.sanjeshserv.ir توزيع مي‌گردد و داوطلبان با مراجعه به سايت اينترنتي فوق‌الذكر نسبت به پرينت كارت ورود به جلسه خود اقدام مي‌نمايند.

كارنامه نتايج هر نوبت از آزمون‌ها در بعدازظهر روز برگزاري هر آزمون از طريق سايت اينترنتي شركت به نشانيwww.sanjeshserv.ir منتشر مي‌گردد. ضمناً به اطلاع دانش آموزان مي‌رساند كه محاسبه نمره كل آزمون‌هاي آزمايشي، براساس آخرين مصوبات و ضوابط سازمان سنجش آموزش كشور انجام خواهد شد. همچنين نمره آزمون دروس عمومي و اختصاصي، همانند آزمون سراسري و براساس نمره آزمون عمومي (با توجه به ضرايب) به علاوه سه برابر نمره آزمون اختصاصي (با توجه به ضرايب) تقسيم بر مجموع كل ضرايب محاسبه مي‌شود.

جدول شهريه آزمون‌ (مبلغ به ريال):  

مرحله وجه ثبت‌نام
1 نوبت آزمون جامع 400.000

نحوه ثبت‌نام:

پرداخت اينترنتي: دانش‌آموزان علاقه‌مند به شركت در اين آزمون‌ها در سراسر كشور مي‌توانند با استفاده از كارت‌هاي بانكي عضو شبكه شتاب و مراجعه به سايت شركت تعاوني خدمات آموزشي كاركنان سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjeshserv.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام و كد رهگيري دريافت نمايند.

لازم به ذكر است كه خريد اينترنتي كارت اعتباري ثبت‌نام نشان‌دهنده ثبت‌نام نهايي دانش‌آموز نبوده و لازم است بعد از خريد كارت اعتباري (دريافت شماره پرونده و شماره رمز) به لينك ثبت‌نام مراجعه نموده و ثبت‌نام خود را نهايي و شماره پرونده و كد پيگيري 16 رقمي دريافت نمايند.

دانش‌آموزان گرامي پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنماي ثبت‌نام در صورت داشتن هرگونه سؤال در خصوص شرايط و ضوابط ثبت‌نام مي‌توانند با خط ويژه 42966-021 (صداي داوطلب) تماس حاصل نمايند. ساعات تماس: صبح 8:30 الي 12:30 و عصر 13:30 الي 16:00

ثبت‌نام گروهي از طريق مدارس: دبيرستان‌هايي كه مايل هستند براي سهولت ثبت‌نام به‌صورت يكجا از دانش آموزان خود ثبت‌نام به عمل‌آورند بعد از مطالعه دقيق دستورالعمل ثبت‌نام دبيرستان‌ها و مراكز آموزشي همكار، مي‌توانند در صورت داشتن هرگونه سؤال در ساعات: صبح 8:30 الي 12:30 و عصر 13:30 الي 16:00 با شماره تلفن‌هاي 88844791 الي 88844793 تماس حاصل نمايند.

نكته مهم: وجوهي كه به اشتباه به حساب اين شركت واريز مي‌گردد منحصراً پس از طي مراحل اداري مربوطه قابل استرداد مي‌باشد؛ لذا داوطلبان در هنگام ثبت‌نام اينترنتي و انتخاب تعداد آزمون‌ها دقت لازم را به‌عمل آورند.

ثبت‌نام حضوري: ثبت‌نام براي كليه داوطلبان سراسر كشور از طريق سايت اينترنتي به نشاني: www.sanjeshserv.ir امكان‌پذير است و دفتر مركزي شركت به نشاني: تهران، پل كريم‌خان زند، خيابان ميرزاي شيرازي، خيابان شهيد نژادكي، روبروي كلانتري 105 سنايي، پلاك 30، تلفن: 88321455 نيز آماده ثبت‌نام از مراجعان در ساعات اداري است.

راهنماي نحوه ثبت‌نام اينترنتي مراحل ثبت‌نام:

گام اول: پرداخت مبلغ ثبت‌نام و دريافت شماره پرونده و رمز عبور (پرداخت از طريق كارت‌هاي بانكي عضو شبكه شتاب و به‌صورت اينترنتي مي‌باشد)

گام دوم: تكميل فرم ثبت‌نام (در سايت ارائه‌شده: لينك ثبت‌نام آزمون‌هاي آزمايشي سنجش ثبت‌نام جديد).

گام سوم: دريافت كدپيگيري 16 رقمي ثبت‌نام.

شركت تعاوني خدمات آموزشي كاركنان سازمان سنجش آموزش كشور

براي مشاهده و دريافت فايل PDF اطلاعيه ثبت‌نام آزمون‌هاي آزمايشي جامع سنجشِ دوازدهم اينجا كليك كنيد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.